08. apríla 2018

Od Tatier k Dunaju

Piaty ročník cyklistického podujatia Od Tatier k Dunaju zavíta tento rok aj do Nitry. Účastníkov charitatívnej akcie bude mesto hostiť v piatok 25. 05. 2018 v mestskom parku na Sihoti v predpokladanom čase o 12:00 hod. Príďte povzbudiť cyklistov so sklerózou multiplex.

Otkd

Zastávkou piatej etapy tohtoročného cyklistického podujatia Od Tatier k Dunaju sa tento rok stane aj mesto Nitra. Účastníkov charitatívnej akcie bude hostiť v piatok 25. 05. 2018 v mestskom parku na Sihoti v predpokladanom čase o 12:00 hod. Záujemcovia o účasť na podujatí sa môžu registrovať cez link http://tatrydunaj.sk/r2018/prihlasenie/.

Od Tatier k Dunaju je názov charitatívnej a osvetovej akcie, v ktorej sa na bicykli naprieč Slovenskom opäť vydajú pacienti so sklerózou multiplex.

Už v poradí piaty ročník cyklistického projektu odštartuje 21. mája na Štrbskom plese. Pelotón pôjde cez Liptovský Mikuláš do Dolného Kubína, Považskej Bystrice, Trenčianskych Teplíc, Piešťan, Nitry a Trnavy, s finálnou etapou do hlavného mesta. Celý projekt vyvrcholí na Hviezdoslavom námestí v Bratislave v sobotu 26. mája. Za šesť dní chcú účastníci na bicykli zdolať v šiestich etapách 400 kilometrov dlhú trasu.