21. marca 2018

Pribina cup 2018

Už tento víkend 25.3. začína tréningové obdobie pred súťažou PRIBINACUP. V prípade priaznivého počasia budú vzlety o 12:00 hodine, tréningové a súťažné úlohy potrvajú zhruba do 17:00 hodiny. Ak sa Vám nepodarí prísť sa osobne, môžete sledovať lety naživo tu a tu . Prehľad o tom či Váš favorit ešte letí získate na monitoringu súťaže . Aktuálne výsledky budú zverejnené tu .

Pribina Cup 2

Pozývame Vás na 18. ročník medzinárodnej súťaže v bezmotorovom lietaní PRIBINA CUP 2018 v termíne 30.3.-7.4. Stretávajú sa tu športový piloti až z dvadsiatich krajín sveta. Kapacita súťaže je 150 pilotov čím sa radí medzi najväčšie súťaže v plachtení. Trénovať sa začína 25.3. na letisku Nitra. V prípade priaznivého počasia budú vzlety o 12:00 hodine, tréningové a súťažné úlohy potrvajú zhruba do 17:00 hodiny. Ak sa Vám nepodarí prísť sa osobne, môžete sledovať lety naživo tu a tu . Prehľad o tom či Váš favorit ešte letí získate na monitoringu súťaže . Aktuálne výsledky budú zverejnené tu .

Počas súťaže bude spustená aplikácia pre smartfóny ktorá bude informovať o aktualitách zo súťaže ako sú dráha z ktorej sa bude štartovať, brífingu, súťažných tratiach, čas štartu a denných výsledkoch po skončení disciplíny.

Stav registrácie.

Pribina Cup 3