29. decembra 2017

Známi športovci podporili aktivity detí

Po koncerte Mira Jaroša pre prvákov zorganizovali pracovníci z projektu Integrácia v spolupráci s mestom ďalšiu akciu. Na najväčšom športovom charitatívnom podujatí v Mestskej hale na Klokočine sa podarilo vyzbierať 4- tisíc eur, ktoré budú po 800 eur prerozdelené medzi päť subjektov.

Integracie Echo

Po koncerte Mira Jaroša pre prvákov zorganizovali pracovníci z projektu Integrácia v spolupráci s mestom ďalšiu akciu. Na najväčšom športovom charitatívnom podujatí v Mestskej hale na Klokočine sa podarilo vyzbierať 4- tisíc eur, ktoré budú po 800 eur prerozdelené medzi päť subjektov. 
„Finančné prostriedky dostanú mladí futbalisti a hokejisti Nitry, krízové centrum Slniečko, Základná škola Škultétyho a Národný onkologický ústav,“ uviedol riaditeľ projektu Integrácia Slavomír Krafčák, ktorý tiež poďakoval mestu za podporu podujatia.
Na podujatí sa zúčastnili primátor Nitry Jozef Dvonč, podpredsedníčka vlády SR a ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná, ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Martina Lubyová, vedúca odboru školstva, mládeže a športu Mária Orságová a viacerí poslanci mestského zastupiteľstva.
Podujatie podporili známi umelci ale hlavne športovci. Nechýbali nitrianski futbalisti a hokejisti,  Miroslav Stoch, Richard Lintner, Marek Slovák, Dušan Milo, Oliver Neuville, Antonín Stavjaňa, Lukáš Hroššo, Dominika Mirgová  a mnohí ďalší.

Integracie 3